גן דו רה מי
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

על גן דו רה מי

 
 
 
היי, נעים מאוד.

שמי יעל שלחוב, ואני מנהלת את גן דו רה מי כבר למעלה מ- 13 שנה, ועוסקת בחינוך יותר מ- 20 שנה באהבה. ועדיין, בכל יום מתרגשת מחדש.
 

קצת על הרקע החינוכי והאידאולוגיה שלי

 
סיימתי תואר ראשון במנהל עסקים ובסוציולוגיה, ברשותי תעודת הוראה של גננת ומורה, ואני בעלת תואר שני לחינוך לגיל הרך מטעם מכללת לוינסקי. כמו כן, אני עוסקת באימון אישי והדרכת הורים בשיטת NLP - שיטה שאימצתי כדרך חיים.

מעבר לכך, אני מנגנת, שרה ואוהבת מוסיקה, מאמינה מאוד באורך חיים בריא, תזונה נכונה וכמובן בספורט. אני נשואה ואימא לחמישה ילדים, הבוגר שלי בן 23 והצעיר בן 6. בקיצור, אני חיה וחובקת ילדים כל חיי.
 
 
 
 
 
 

על הגן

 
גן דו רה מי בקריית השרון למעשה גדל עם השכונה, וצמח מאז שנת הקמתו ב- 2006. אני גאה בכך שבמהלך השנים ההורים אוהבים את הגן וממליצים עליו, וכמובן שבים אלינו. כך אנו זוכים לגדל גם את האחים הצעירים של בוגרי הגן שלנו באהבה ובמסירות.
 

הצוות המקצועי

 
בגן דו רה מי עובדות נשות צוות ותיקות, אהובות ואיכותיות. אני מאמינה שברבות השנים זכיתי לשלב איתי צוות של המובחרות והטובות ביותר. חשוב לציין גם שכל צוות הגן עובר הכשרה בבטיחות ועזרה ראשונה מדי שנה.
 

חלוקה לגילאים

 
בגן שלנו קיימות 4 קבוצות, ובכל קבוצה ישנה גננת מובילה, שנתמכת על ידי צוות מטפלות מנוסות. הקבוצות מתחלקות כך:

  • תינוקייה מגיל חצי שנה עד שנה בקבוצה קטנה במיוחד
  • פעוטות מגיל שנה עד שנה וחצי בהובלתה של איילת עזרא
  • גן צעיר מגיל שנה וחצי עד שנתיים בהובלתה של שרית דרורי
  • גן בוגרים מגיל שנתיים עד שלוש בהובלתה של אתיאלה סקיטל (קיים סבסוד לזכאי גן עירייה -ילידי חודשים אוגוסט עד דצמבר)
 

גן מודרני

 
כיתות הגן מרווחות, נעימות והסביבה החינוכית עשירה ומותאמת לגיל הילדים. אנו מקפידים מידי שנה לחדש, לעדכן ולרענן את מבנה הגן והציוד.
 

גן מוזיקלי

 
בגן שלנו יש דגש מוזיקלי שעוזר בהתפתחות השכלית והרגשית של ילדכם. המוזיקה מטבעה משתפת ומשמחת! בעזרתה אנו נוגעים בכל העולמות שמעסיקים את הילדים, ונעזרים בה כדי להעניק מענה לכל צורך וצורך שמאפיינים את השלב ההתפתחותי שבו הילדים נמצאים.
 

בטיחות

 
הבטיחות של הילדים שלכם היא הכי חשובה לנו בעולם! לכן דאגנו להקים כיתות גן מרווחות ונעימות, בעלות סביבה חינוכית עשירה, שמותאמת לגיל הילדים. בכל שנה אנחנו מקפידים לחדש, לעדכן ולרענן את מבנה הגן והציוד לטובת הילדים שמגיעים אלינו.

מבנה הגן מכיל כיתות מרווחות וחצר רחבה ונעימה. כל המבנה מותאם לצרכי גן ועבר את כל האישורים הבטיחותיים המחמירים מכל המוסדות, לרבות כיבוי אש.
 

שגרה יומיומית

 
בגן יש סדר יום מובנה החשוב מאוד לשגרה ולביטחון של הילד. סדר היום מכיל בתוכו: משחק, למידה, פיתוח כישורים אישיים וחברתיים, פעילות חצר, ארוחות, טיפול ושנת צהריים.
 

הארוחות אצלנו

 
הארוחות בגן מבושלות על ידי שרה, הטבחית שלנו, שמכינה באהבה, מדי יום ביומו, אוכל טעים ובריא ממיטב החומרים. התפריט מגוון ומותאם לצרכים התזונתיים לגיל הרך. המזון מבושל במטבח מופרד ובטיחותי, ומחולק לקראת שעת הצהריים אל כיתות הגן.

באופן עקרוני, אני מאמינה שיש להציע תמיד גם אוכל בריא, ולכן אנו מקפידים שגם בימי הולדת ובמסיבות האוכל המוגש יהיה איכותי ובריא.
 

שעות פעילות וחופשה

 
הגן פעיל כל יום מ- 7:00 עד 17:00 וביום שישי מ- 7:00 עד 12:00.
חופשות הגן מצומצמות ואנו מפעילים את הגן עד ה- 12.8.19.
 
 
 
 
 
 

רוצים להתרשם מהגן שלנו?

 
אתם יכולים להמשיך ולשוטט באתר שלנו, ולהתרשם מהמקום. אשמח כמובן גם לפגוש אתכם.
אתם מוזמנים בשמחה ליצור קשר ולתאם איתי ביקור בגן ולהתרשם ממנו במו עיניכם.

להתראות!

יעל שלחוב - 054-3040047
כתובת: התלתן 12, נתניה